Start
Używany samochód z USA

Image Jeśli chcesz kupić nowy samochód w Stanach Zjednoczonych napisz do nas e-maila na adres: i n f o @ r e m a d a y s . p l .
Podaj informacje o aucie, które Cię interesuje: marka, model, kolor, wyposażenie itd.

Kiedy już dokonasz wyboru marki i modelu, przedstawimy Ci oferty konkretnych samochodów wraz z ich dokładnymi danymi, opisem stanu technicznego, szczegółowym wyposażeniem, oraz historią samochodu.

Przedstawimy kilka ofert a ty wybierzesz ostateczną, wówczas podpisujemy z Tobą umowę na skorzystanie z usług naszej firmy.
Akceptacja oferty wiąże się z koniecznością wpłaty zaliczki w wysokości 10% wartości auta lecz nie mniej niż 1000 $. Zaliczka zostanie uznana jako Depozyt. Do momentu pisemnego złożenia przez Ciebie zamówienia na wybrany samochód możesz w każdej chwili zrezygnować bez podania przyczyny, a my w ciągu 7 dni roboczych zwrócimy Ci wpłacona zaliczkę.

Otrzymasz dokumenty na podstawie, których na konto sprzedawcy pojazdu dokonasz zapłaty pozostałej należności za wybrany przez Ciebie samochód. Wszelkie formalności związane z wysyłką samochodu, z transportem do portu, załadunkiem oraz dokonaniem odprawy celnej zostaną niezwłocznie dokonane, i potwierdzone telefonicznie, faksem lub e-mailem.
Po ok. 5-6 tygodniach od daty zakupu, Twój samochód będzie gotowy do odbioru w porcie docelowym. Czynności związane z odprawą celną pojazdu zostaną przeprowadzone przez wyspecjalizowaną agencję celną gwarantującą szybkie i rzetelne dopełnienie wszelakich procedur.
Na życzenie dostarczymy samochód we wskazane miejsce w Polsce.